12343.
384. Gelaufene Fernauktion
Rahmen
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Fekete festett, aranyozott, fa képkeret kopásokkal, benne gobelinnel, üvegezve, belső: 50x39 cm, külső: 58x46,5 cm