1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
1931 Cserkész fiú portré, a 284. sz. Szent Korna csapatból, hátoldalán feliratozott és Ács Dusi Bp.fényképészeti műtermének pecsétjével jelzett vintage fotólap, sérült, ragasztott, 8,5x13,5 cm