13428.
384. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Maczkó Mária-Rónai Lajos: "Rózsát ültettem a gyalogútra..." Galga menti népdalok. A dalanyagot gyűjtötte, válogatta, összeállította és közzétette: Mackó Mária és Rónai Lajos. Galga Menti Műhely 3. sz. Aszód, 2010, Petőfi Múzeum. Kiadói papírkötés, az elülső szennylap részben kijár, a hátsó szennylap hiányzik, kissé kopott borítóval.