2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
1939 'Neumayer József, Kisbér/Kont Oszkár, Bp.' feliratú fém szódásüvegfej, 'madárfejes' kiöntő résszel, jelzett, kopott, 10x7 cm