12235. 384. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
1 600 HUF
0 HUF
1928 'Első Nyíregyházi Szikvízgyár, Nyíregyháza/Kont Oszkár, Bp' feliratú fém szódásüvegfej, 'madárfejes' kiöntő résszel, jelzett, kopott, sérült, 11x8 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras