12246. 384. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
1 600 HUF
0 HUF
1927 'Cs. Piros Sándor, Csökmő/...' feliratú fém szódásüvegfej, 'madárfejes' kiöntő résszel, jelzett, kopott, sérült,11x8 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras