1890 Magyar Szalon XII. kötet. Képes havi folyóirat. . Szerk.: Fekete József és Hevesi József. Bp., Magyar Szalon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, jó állapotban, belső címlap nélkül