1898 Szentáldozási emlék, Csákvár, színes litográfia. lap alján kisebb... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/384/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Dokument~500017/1898-Szentaldozasi-emlek-Csakvar-szines-litografia-lap-aljan-kisebb-serulessel-lap-sz~II2291496
2291496
12510
384
Documents
Beschreibung: 1898 Szentáldozási emlék, Csákvár, színes litográfia. lap alján kisebb sérüléssel, lap szélé foltos, 22,5x28,5 cm
: kh