Ezüst (Ag) evőeszköz készlet. 6 személyes, komplett, 42 darabos. Jelz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/384/kategorien~Juwelen/Juwelen~1000022/Ezust-Ag-evoeszkoz-keszlet-6-szemelyes-komplett-42-darabos-Jelzett-halvany-monogrammal~II2288444
2288444
19200
384
200000
Jewellery
Beschreibung: Ezüst (Ag) evőeszköz készlet. 6 személyes, komplett, 42 darabos. Jelzett, halvány monogrammal. XIX. sz. vége, magyar. Nettó 1474 g + a kések
: karap_norbert