Thieme jelzéssel: Magyar királyi testőrök díszegyenruhában. Kézzel színezett rézmetszet, papír. Lap hátoldalán Ex Libris Stephanus Liberi Baronis Thyssen-Bornemisza de Kaszon címeres ex librissel. Díszes, kissé sérült régi üvegezett fa keretben. Lap kissé foltos. 33,5x19,5 cm