Vén Edit (1937-): Lány a virágok között. Zománcfestett csempék, 3 db,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/384/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Ven-Edit-1937-Lany-a-viragok-kozott-Zomancfestett-csempek-3-db-fa-keretben-also-csem~II2292476
2292476
10398
384
Beschreibung: Vén Edit (1937-): Lány a virágok között. Zománcfestett csempék, 3 db, fa keretben, alsó csempén jelzett. 17x48 cm
: nagy_andras