Vágh-Weinmann Nándor (1897-1978): Hegyvidéki táj. Olaj, karton, jelzet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/384/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Vagh-Weinmann-Nandor-1897-1978-Hegyvideki-taj-Olaj-karton-jelzett-Fa-keretben-60x80-cm~II2287794
2287794
10389
384
40000
Beschreibung: Vágh-Weinmann Nándor (1897-1978): Hegyvidéki táj. Olaj, karton, jelzett. Fa keretben. 60x80 cm
: pelikán_kristóf