Swierkiewicz Róbert (1942-2019): A teremtés örömei X. Bejárat a templomba, 1993. Litográfia, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. I/IV számozással. Kartonra kasírozva. Üvegezett fa keretben. 106x76 cm