Sipos Zsófia (1931-2018): Napraforgó. Pasztell, papír, jelzett az alján, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint kiállításon szerepelt 1986-ban. Üvegezett fa keretben. 61x36,5 cm