Orvos András (1939- ): Erdei tó. Olaj, farost, jelzett. Kissé sérült f... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/384/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Orvos-Andras-1939-Erdei-to-Olaj-farost-jelzett-Kisse-serult-fa-keretben-50C39760-cm~II2288198
2288198
10258
384
19000
Beschreibung: Orvos András (1939- ): Erdei tó. Olaj, farost, jelzett. Kissé sérült fa keretben, 50×60 cm
: pelikán_kristóf