Krnács Ágota (1976-): Debrői hárslevelű, 2005. Akvarell, papír, jelzet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/384/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Krnacs-Agota-1976-Debroi-harslevelu-2005-Akvarell-papir-jelzett-Uvegezett-also-fel~II2295115
2295115
10199
384
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Krnács Ágota (1976-): Debrői hárslevelű, 2005. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, alsó felében sérült (repedt) klipsz keretben. 13x10 cm
: scanner