Kelen Imre (1896-1978): Udvarlás. Tus, akvarell, papír, jelzett. Hátol... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/384/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kelen-Imre-1896-1978-Udvarlas-Tus-akvarell-papir-jelzett-Hatoldalan-kiallitasi-cimkC3~II2287267
2287267
10177
384
30000
Beschreibung: Kelen Imre (1896-1978): Udvarlás. Tus, akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán kiállítási címkéjével. Üvegezett keretben, 24×20,5 cm
: pelikán_kristóf