Jelzés nélkül: Utcarészlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 23x16... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/384/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Jelzes-nelkul-Utcareszlet-Akvarell-papir-uvegezett-keretben-23x16-cm~II2289764
2289764
10559
384
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Utcarészlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 23x16 cm
: pelikán_kristóf