Jánossy 934 jelzéssel: Lovaskocsin. Színezett rézkarc, papír, lap szél... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/384/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Janossy-934-jelzessel-Lovaskocsin-Szinezett-rezkarc-papir-lap-szele-kisse-foltos-Uvegez~II2290260
2290260
10154
384
Beschreibung: Jánossy 934 jelzéssel: Lovaskocsin. Színezett rézkarc, papír, lap széle kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 17,5x23 cm.
: pelikán_kristóf