Haj-Sza. jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, fa, kisebb felületi karcolás... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/384/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Haj-Sza-jelzessel-Viragcsendelet-Olaj-fa-kisebb-feluleti-karcolassa-Hatoldalan-MNG-kivi~II2288426
2288426
10118
384
14000
Beschreibung: Haj-Sza. jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, fa, kisebb felületi karcolássa. Hátoldalán MNG kiviteli engedély pecséttel. Dekoratív historizáló stílusú, kissé sérült fa keretben. 40x30 cm.
: scanner