Gönczi Béla (1934-): Patikában. Rézkarc, papír, jelzett a karcon jobbr... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/384/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Gonczi-Bela-1934-Patikaban-Rezkarc-papir-jelzett-a-karcon-jobbra-lent-Paszpartuban-9C397~II2290747
2290747
10112
384
Beschreibung: Gönczi Béla (1934-): Patikában. Rézkarc, papír, jelzett a karcon jobbra lent. Paszpartuban, 9×13 cm
: karap_norbert