10086. 384. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 800 HUF
0 HUF
Farkas József (?-): Külváros II. Linómetszet, papír, jelzett, hátoldalán feliratozott, üvegezett fa keretben, 19,5×14,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : scanner