10070. 384. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
10 000 HUF
0 HUF
Dudás Jenő (1900-1991): Tihanyi részlet. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. Kissé sérült üvegezett fa keretben, 29,5×36,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf