Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Vihar lesz. Rézkarc, papír, jelzett.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/384/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Aszodi-Weil-Erzsebet-1901-1976-Vihar-lesz-Rezkarc-papir-jelzett-Lap-szelen-apro-foltok~II2295124
2295124
10020
384
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Vihar lesz. Rézkarc, papír, jelzett. Lap szélén apró foltokkal. 19,5×28 cm
: nagy_andras