Bücher: Technik

Zahl der Lose: 15

Madarász László: A levegő meghódítása. A léghajózás és géprepülés története a kezdettől a mai napig. A hat világrész. Utazások és felfedezések. XX. Bp.,[1926],Világirodalom,(Hornyánszky-ny.), 392 p.+ 64 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák.) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapélekkel, javított kötéssel és gerinccel, egy lapon kis szakadással.
17126.

Rufpreis:
2 400 HUF
Régi optikai eszközök. A Lézerpont Látványtár és -műhely állandó kiállításának katalógusa. Miskolc, én., Lézerpont. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
17127.

Rufpreis:
2 000 HUF
Heinz Straub: Fliegen mit Feuer und Gas. Die Geschichte der Ballon- und Luftschiffahrt. Aarau-Stuttgart,1984,AT Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17128.

Rufpreis:
1 600 HUF
17129.

Rufpreis:
2 000 HUF
Tarján Ferenc: Hogyan születik a találmány? A technika és tudomány legújabb vívmányai. Bp., 1935, Lampel R. Tulajdonosi névbejegyzéssel. Kiadói egészvászon kötésben.
17130.

Rufpreis:
1 200 HUF
17131.

Rufpreis:
1 000 HUF
17132.

Rufpreis:
1 000 HUF
17133.

Rufpreis:
800 HUF
17134.

Rufpreis:
800 HUF
17135.

Rufpreis:
800 HUF
17136.

Rufpreis:
1 000 HUF
17137.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF