Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 27

17099.

Rufpreis:
8 000 HUF
Heller farkas: A közgazdasági elmélet története. (eö.) Budapest, 1943, Gergely R. Könyvkereskedése, IV. + 602 + 2 p. Átkötött félvászon kötésben, jó állapotban.
17100.

Rufpreis:
4 000 HUF
17101.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
John P. Kotter: A változások irányítása. Ford.: Tóth Imre Zoltán. Bp., 1999., Kossuth. Kiadói papírkötésben.
17102.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
17103.

Rufpreis:
1 400 HUF
Barátok, rokonok. Tanulmányok a finn-magyar kulturális kapcsolatok történetéből. Szerk.: Päivi Heikkilä, Karig Sára. Bp.,1984,Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Kissé szakadt védőborítóval, de egyébként jó állapotban. Volt könyvtári példány.
17104.

Rufpreis:
1 000 HUF
Magyar liberalizmus. Válogatta: Tőkéczki László. Modern Ideológiák. Bp, 1993, Századvég Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban. Volt levéltári példány.
17105.

Rufpreis:
1 200 HUF
17106.

Rufpreis:
1 000 HUF
17107.

Rufpreis:
1 600 HUF
3 db Sigmund Freud által írt könyv: Önéletrajz. Bp.,én., Pantheon. Kiadó papírkötés, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel. Címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel. + Az ősvalami és én. Bp.,én., Pantheon. Kiadó papírkötés, kissé kopott borítóval. Címlapon tulajdonosi bélyegzővel és névbejegyzéssel. + Az álomról. Második kiadás. Bp., 1919, Dick Manó. Később egészvászon kötés, eredeti papírborító első felét vászonkőtés borítójára ragasztották. 9.-15. oldal sérült.
17108.

Rufpreis:
2 000 HUF
Sigmund Freud: A lélekelemzés legújabb eredményei. Fordította: Dr. Lengyel József. Ampelos Könyvek I. Debrecen, 1943, Pannonia Könyvnyomda. Kiadói félvászon-kötés.
17109.

Rufpreis:
800 HUF
A Magyar Néprajzi Múzeum adatárának értesítője. Szerk.: Morvay Péter. Bp, 1962, Muzeumok Rota Üzeme. Papírkötésben, szép állapotban. Megjelent 1500 példányban.
17110.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF