H.V. Morton: Az üdvözítő nyomában. I-II. kötet. Fordította: Kosáryné R... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/384/kategorien~Bucher/Bucher-Religion~1000016/HV-Morton-Az-udvozito-nyomaban-I-II-kotet-Forditotta-Kosaryne-Rez-Lola-Bp-1929-~II2269433
2269433
17227
384
Books: Religion
Beschreibung: H.V. Morton: Az üdvözítő nyomában. I-II. kötet. Fordította: Kosáryné Réz Lola. Bp., 1929, Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, fekete-fehér fotókkal. kissé kopott állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
: nagy_andras