Kolumbán Lajos: A Magas-Tátra. Három debreceni diák utazása. Bp., 1909, Lampel R. Kk. R.T. Könyvkiadóvállalata. Kiadói félvászon kötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban, firkákkal