15038.
384. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Kollin Ferenc: Budapesti üdvözlet. Bp., 1983, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés sérül papírtokkal, kijáró lapokkal.