17088.
384. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Ötszámjegyű szorszám és szögmértani táblák. Összeáll.: Dr. Lutter Nándor. Bp., 1880., Franklin. Átkötött kopott félvászon-kötésben.