Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 26

Magyar Gyógyszerkönyv - Pharmacopoea Hungarica. Első kiadás. Budapest 1871. Pesti könyvnyomda. Korabeli, kissé kopott félbőr kötésben
17072.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
45
Dr. Weninger Antal 3 műve: Szellem és egészség.; A gyógyítóművészet új irányai.; Orvos a lélekért. Bp.,én.,Vörösváry. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kopott gerincekkel, az egyik gerinc sérült.
17073.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 2 db:  Hermann Imre: Az ember ősi ösztönei. Összehasonlító vizsgálatok a pszichoanalízis és a főemlősök biológiája alapján. Bp., 1943, Pantheon. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé laza kötéssel, intézményi bélyegzővel.;   Alfred Adler. Emberismeret. Gyakorlati individuálpszichológia. Ford.: Kulcsár István. Bp., 1937., Rekord. II. kiadás. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval.
17074.

Rufpreis:
800 HUF
Völgyesi Ferenc: Üzenet az ideges embereknek! Idegesség, hipnózis, önfegyelem. Bp., 1936, Novák Rudolf. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17075.

Rufpreis:
800 HUF
17076.

Rufpreis:
5 000 HUF
A fitt agy titka. Szerk.: Piotr Wierzbowski. Bp., 2014, Readers Digest-Tarsago. Kiadói kartonált papírkötésben.
17077.

A fitt agy titka. Szerk.: Piotr Wierzbowski. Bp., 2014, Reader's Digest-Tarsago. Kiadói kartonált papírkötésben.

Rufpreis:
1 200 HUF
1001 otthoni gyógyír. Megbízható gyógymódok hétköznapi betegségekre. Bp., 2008, Readers Digest. Kiadói kartonált papírkötésben.
17078.

1001 otthoni gyógyír. Megbízható gyógymódok hétköznapi betegségekre. Bp., 2008, Reader's Digest. Kiadói kartonált papírkötésben.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vegyes egészséggel kapcsolatos tétel, 3 db:   Sarí Harrar-Debra Gordon: Állítsa helyre egészségét könnyedén.;   Terítéken az egészség. Gyógyító táplálékok a leggyakoribb betegségekre - az allergiától a vesekőig mindenre. Szerk.: Rácz Ildikó.;   Hogyan éljünk együtt a cukorbetegséggel? Szerk.: Takácsi-Nagy Klára.;   Bp., 2009-2011., Readers Digest. Kiadói kartonált papírkötésekben.
17079.

Vegyes egészséggel kapcsolatos tétel, 3 db: Sarí Harrar-Debra Gordon: Állítsa helyre egészségét könnyedén.; Terítéken az egészség. Gyógyító táplálékok a leggyakoribb betegségekre - az allergiától a vesekőig mindenre. Szerk.: Rácz Ildikó.; Hogyan éljünk együtt a cukorbetegséggel? Szerk.: Takácsi-Nagy Klára.; Bp., 2009-2011., Reader's Digest. Kiadói kartonált papírkötésekben.

Rufpreis:
1 800 HUF
Gerald Durrell-Lee Durrell: Az amatőr természetbúvár. Útmutató az élő természet tanulmányozásához. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.+ Lee Durrell: Durrell a javából. Sajtó alá rendezte: Katona Ágnes. Bp.,1998,Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17080.

Rufpreis:
1 600 HUF
Ignaz Philipp Semmelweis: Die Aetiologie, der Begriff und die Prophylaxis des Kindbettfiebers. H.n., é.n., k.n (BOTE Házinyomda). Az 1861-ben Hartleben kiadónál megjelent kötet facsimile (reprint) kiadása, nagyobb minikönyv formátumban (10x7 cm). Német nyelven. Kiadói vászonkötés, első és utolsó néhány lapon apró foltokkal. Hozzá tartozik: Dr. Zoltán Imre, a BOTE rektora magyar nyelvű nyomtatott ajánlásával.
17081.

Rufpreis:
1 800 HUF
17082.

Rufpreis:
1 200 HUF
Geszti Lajos: Földrajz I., A magyar medence leírása, a középiskolák I. osztályának tananyaga, Bp, 1927, Athenaeum Kiadó, második kiadás, könyvtári példány, papírkötés, szép állapotban
17084.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF