Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 19

Elizabeth Spurr: Disneys Karácsonyi mesék. Ford.: Csörögi István. Debrecen,2000,TKK. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17249.

Elizabeth Spurr: Disney's Karácsonyi mesék. Ford.: Csörögi István. Debrecen,2000,TKK. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Andersen, Hans Christian: A vadhattyúk és más mesék. Ford.: Rab Zsuzsa. Bp.,1997, Papírusz Book. Kiadói kartonált papírkötés.
17250.

Rufpreis:
2 400 HUF
Jókai Mór: Rózsák szigete. Az Arany ember című munkájából a serdültebb ifjúság számára átalakította Bródy Sándor. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Fekete-fehér illusztrácókkal. Félvászon kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, laza kötéssel. Előzéklapon tollas felirattal, címlapon ajándékozási sorokkal.
17251.

Rufpreis:
1 600 HUF
Vegyes Nagy Marvel-képregénygyűjtemény könyvtétel, 3 db. Steve Englehart- Mike Friedrich- Sal Buscema: Amerika Kapitány és Sólyom. Titkos Birodalom. 73. szám. Milano, 2020, Hachette Fascicoli S. r. l. kiadása. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. + Stan Lee- Steve Ditko: Doktor Strange. Névtelen földön, időtlen időben. 74. szám. Milano, 2020, Hachette Fascicoli S. r. l. kiadása. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. + Jason Aaron- Kieron Gillen- Carlos Pacheco- Frank Cho: X-men. Törésvonal. 77. szám. Milano, 2020, Hachette Fascicoli S. r. l. kiadása. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
17252.

Rufpreis:
3 000 HUF
17253.

Rufpreis:
2 000 HUF
Csudatáska. Eredeti székely népmesék. Gyűjtötte és feljegyezte őket: Ősz János. Kovács László bevezetőjével. Bp.,1941,Révai. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, 362. sz. Assisi Szent FerencCserkészcsapat Szombathely bélyegzéssel a címlapon. A címlap sarkán a cserkészcsapat parancsnoki névbejegyzéssel.
17254.

Csudatáska. Eredeti székely népmesék. Gyűjtötte és feljegyezte őket: Ősz János. Kovács László bevezetőjével. Bp.,1941,Révai. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, "362. sz. "Assisi Szent Ferenc"Cserkészcsapat Szombathely" bélyegzéssel a címlapon. A címlap sarkán a cserkészcsapat parancsnoki névbejegyzéssel.

Rufpreis:
2 400 HUF
M. Bónis Mária: Cinegefészek. Intézeti történet. Sebők Imre illusztrációival. Bp.,1943,Palladis. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
17255.

Rufpreis:
2 000 HUF
17256.

Rufpreis:
1 400 HUF
Miklósi Károly: Málenkíj robot. (1945-1948.) Orosz hadifogságom története. Bp., 2014., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
17257.

Rufpreis:
1 200 HUF
Beke Sándor: Hajóval a Déli-sarkon. Gyermekversek. Székelyudvarhely, 1998, Erdélyi Gondolat Könyvkiadó. Karancsi Sándor rajzaival illusztrálva. Papírkötésben, kissé kopott állapotban. A szerző által aláírt példány.
17258.

Rufpreis:
1 000 HUF
17259.

Rufpreis:
1 000 HUF
Faragó László: Hóvölgyi István-Povázsai László-Seres József: Olvasókönyv az általános iskolák 3. osztálya számára. Rogán Miklós és Szabó Ágnes illusztrációival. Bp.,1960, Tankönyvkiadó. Harmadik kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés,
17260.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF