1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Magyarország hatályos törvényei. II. köt. 1878-1884. Kiegészítve a törvényeket módosító jogszabályokkal. Szerk.: Vladár Gábor. Bp., 1943., Grill, VII+723 p. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott, foltos borítóval, néhány hullámos lappal.