17064. 384. Gelaufene Fernauktion Bücher: Jagd
3 200 HUF
0 HUF
Bársony István: Az én világom. Bp., 1925, Stádium, 1 t.+328 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, tulajdonosi névbélyegzővel, ajándékozási sorokkal, a tartalomjegyzékben ceruzás alhúzásokkal.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz