https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 102

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Képírók és képfaragók. (A szövegét írták: Színi Gyula-Bölönyi György-Fáy Sándor.) Bp., [1918]. Hornyánszky. 31 [3] l., 3 t.. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált, többek közt Szinyei Merse Pál, Csók István, Egry József rajzaival. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
16599.

Képírók és képfaragók. (A szövegét írták: Színi Gyula-Bölönyi György-Fáy Sándor.) Bp., [1918]. Hornyánszky. 31 [3] l., 3 t.. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált, többek közt Szinyei Merse Pál, Csók István, Egry József rajzaival. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Zahl der Gebote:
0
1978 Angi Vera. Technikai forgatókönyv. Írta: Vészi Endre, forgatókönyv: Gábor Pál, dramaturg: Karall Luca, gyártásvezető: Onódi György, operatőr: Koltai Lajos, rendező: Gábor Pál. Bp., 1978, Objektív Studió. Aranyozott egészvászon-kötésben. Megjelent 150 példányban.
16600.

1978 Angi Vera. Technikai forgatókönyv. Írta: Vészi Endre, forgatókönyv: Gábor Pál, dramaturg: Karall Luca, gyártásvezető: Onódi György, operatőr: Koltai Lajos, rendező: Gábor Pál. Bp., 1978, Objektív Studió. Aranyozott egészvászon-kötésben. Megjelent 150 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
0
Gyulai Líviusz. Időutazás álló- és mozgóképeken. Bp., 2002, Te-Art-Rum, 128 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16601.

Gyulai Líviusz. Időutazás álló- és mozgóképeken. Bp., 2002, Te-Art-Rum, 128 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Ernst Neufert: Építés- és tervezéstan. Cél és mérték: az ember. Kézikönyv építészek, tervezők, beruházók, kivitelezők, oktató és hallgatók számára. Kiegészítette: Peter Neufert. Bp.-Pécs, 2002, Dialóg Campus. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
16602.

Ernst Neufert: Építés- és tervezéstan. Cél és mérték: az ember. Kézikönyv építészek, tervezők, beruházók, kivitelezők, oktató és hallgatók számára. Kiegészítette: Peter Neufert. Bp.-Pécs, 2002, Dialóg Campus. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
2
Magyar festők aukciós indexe 2000-2007.Bp., 2007 ForraY Lóránd. Kiadói kartonálásban
16603.

Magyar festők aukciós indexe 2000-2007.Bp., 2007 ForraY Lóránd. Kiadói kartonálásban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Christopher Payne (szerk.): A bútor enciklopédia. Sothebys Enciklopéida. Ford.: Szalay Marianna, Zsolt Angéla. Bp., 1997, Park. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16604.

Christopher Payne (szerk.): A bútor enciklopédia. Sotheby's Enciklopéida. Ford.: Szalay Marianna, Zsolt Angéla. Bp., 1997, Park. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Zahl der Gebote:
0
Művészet Magyarországon. 1830-1870. I-II. köt. Katalógus. Szerk.: Szabó Júlia-Széphelyi F. György. Bp.,1981., MTA Művészettörténeti Kutató Csoport, 163; (165-) 580 p. +124 (fekete-fehér) t. Kiadói papírkötés, kopásnyomokkal.
16605.

Művészet Magyarországon. 1830-1870. I-II. köt. Katalógus. Szerk.: Szabó Júlia-Széphelyi F. György. Bp.,1981., MTA Művészettörténeti Kutató Csoport, 163; (165-) 580 p. +124 (fekete-fehér) t. Kiadói papírkötés, kopásnyomokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Tóth Menyhért grafikái. Debrecen, 1994, Sztélé. Megjelent 500 db számozott példányban, ez a 071. sorszámú. Gyergyádesz László Fényima c. írásával, készült Tóth Menyhért verseinek és megnyilatkozásának felhasználásával. 4 p + 10t (reprodukciók laponként). Kiadói papírmappában. Ritka!
16606.

Tóth Menyhért grafikái. Debrecen, 1994, Sztélé. Megjelent 500 db számozott példányban, ez a 071. sorszámú. Gyergyádesz László Fényima c. írásával, készült Tóth Menyhért verseinek és megnyilatkozásának felhasználásával. 4 p + 10t (reprodukciók laponként). Kiadói papírmappában. Ritka!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Zahl der Gebote:
24
Terence Conrad: A lakberendezés kézikönyve 2. Célszerűség, kényelem, elegancia. Ford.: Silberer Vera. Bp., 1998, Park. Kiadói kartonált papírkötés.
16607.

Terence Conrad: A lakberendezés kézikönyve 2. Célszerűség, kényelem, elegancia. Ford.: Silberer Vera. Bp., 1998, Park. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
0
Gádor István. Összeáll.: Herczeg Ibolya. Bp, 1979, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban.
16608.

Gádor István. Összeáll.: Herczeg Ibolya. Bp, 1979, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Levente művészek. H.n., é.n. (1943 körül), k.n (felelős kiadó: Vizy Elemér őrnagy). 121p. Többek közt Hantai Simon, Soltra Elemér, Szendrey István, Mikli Ferenc, Sarkantyu Simon műveinek reprodukcióival. Félvászon-kötés.
16609.

Levente művészek. H.n., é.n. (1943 körül), k.n (felelős kiadó: Vizy Elemér őrnagy). 121p. Többek közt Hantai Simon, Soltra Elemér, Szendrey István, Mikli Ferenc, Sarkantyu Simon műveinek reprodukcióival. Félvászon-kötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
2
Janzer Frigyes. Bp., 2009, Holnap. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
16610.

Janzer Frigyes. Bp., 2009, Holnap. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse