17344.
384. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. IV. kötet. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált félvászon-kötés, kopott és félig levált borítóval, sérüét gerinccel.