Révai Nagy Lexikona I-XXI. kötet. (Teljes!) +Magyarország a XX. Században. I-II. köt. Szekszárd, 1989-1997, Szépirodalmi-Babits Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.