17300.
384. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Pintér Jenő: Magyar irodalom története. II-IV., VI-VIII. 1-2. köt. Bp.,1930-1941, Stephaneum. Átkötött félvászon-kötésben, az egyik gerince hiányzik, egy gerincen kis sérüléssel, két kötet hiánnyal (I., V.)