17280.
384. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
Márai Sándor: A gyertyák csonkig égnek. Márai Sándor munkái. A borító Fenyves Sándor grafikus munkája. Bp., 1943,Révai, 210 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, kissé szakadozott, kissé sérült borítóval.