17294.
384. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
36
Fekete István: Köd. Győry Miklós rajzaival. Bp., 1960, Magvető. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. +1941 Vadászok őzikét simogatnak, Pákozd, 1941. máj. 25., fotó, 8x11 cm