Zsolnay kalocsai mintás váza. Matricás, jelzett, apró kopásokkal. m: 1... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/383/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500005/Zsolnay-kalocsai-mintas-vaza-Matricas-jelzett-apro-kopasokkal-m-19-cm~II2277013
2277013
11115
383
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: Zsolnay kalocsai mintás váza. Matricás, jelzett, apró kopásokkal. m: 19 cm
: karap_norbert