Porzellan 2

Zahl der Lose: 21

Aranyszínű német porcelán mokkás készlet, jelzett (Koszorúsné), kopásnyomokkal, lepattanással.
12037.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Haas & Czjczek 6 személyes étkészlet. Komplett. Részben kézzel festett, jelzett, minimális kopással
12038.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Antik porcelán gyufatartó 8x8x6,5 cm, kézzel festett, jelzett, kopásokkal + Drasche porcelán hattyú kézzel festett jelzett. 12x8 cm
12039.

Rufpreis:
4 000 HUF
Jelzett spanyol porcelán étkészlet 6 személyes, komplett. Matricás, hibátlan.
12040.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Szovjet kézilabdakupa porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 21,5 cm
12041.

Rufpreis:
1 000 HUF
Orosz porcelán hal, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 23,5 cm
12042.

Rufpreis:
2 000 HUF
Orosz porcelán pár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 27 cm
12043.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Pirkenhamer kutya figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 18 cm
12044.

Rufpreis:
5 000 HUF
F & M cicás kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 13 cm, m: 15 cm
12045.

Rufpreis:
6 000 HUF
Pontresina matricás, tehenes kiöntő. Jelzés nélkül, kis kopásokkal. 15x10 cm
12046.

Rufpreis:
3 000 HUF
12047.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Porcelán olvasó hölgy, fehér mázas, jelzés nélkül, apró mázhibákkal, m: 35 cm
12048.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF