11240.
383. Gelaufene Fernauktion
Gläser
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
cca 1900 2 db emlékpohár. Bécs, Ragusa / Vienna, Ragaz, Kézzel festett, jelzett, kis kopással,. m: 9 cm, 10 cm