Festett bonbonier, jelzés nélkül, kopott aranyozás, d:14 cm, m:10 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/383/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Glaser~500006/Festett-bonbonier-jelzes-nelkul-kopott-aranyozas-d14-cm-m10-cm~II2282201
2282201
11267
383
Glass-objects
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Festett bonbonier, jelzés nélkül, kopott aranyozás, d:14 cm, m:10 cm