11385.
383. Gelaufene Fernauktion
Uhren
42 000 HUF
113,51 EUR, 123,53 USD
Raymond Weil 18K aranyozott óra, kvarc, működik, jelzett, bőr szíja enyhén kopottas, üveglapon karcolások, d: 3 cm