12068.
383. Gelaufene Fernauktion
Rahmen
3 000 HUF
Vegyes képkeret tétel, összesen, 10 db., változó állapotban, közte kopott, foltos, kissé sérült és jó állapotú is, 17x13 cm és 43x32 cm közötti méretben.