Tükör historizáló stílusú ovális fa keretben, belső méret: 35,3×44,5 c... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/383/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500007/Tukor-historizalo-stilusu-ovalis-fa-keretben-belso-meret-35-3C39744-5-cm-egesz-apro-ser~II2278411
2278411
11316
383
11000
Antique
Rufpreis:
11 000 HUF 29,73 EUR , 32,35 USD
Beschreibung: Tükör historizáló stílusú ovális fa keretben, belső méret: 35,3×44,5 cm, egész apró sérülésekkel és kopásokkal
: pelikán_kristóf