Vén Edit (1937-): Lányok korsóval és tállal. Zománcfesték, kerámia, j... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/383/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Ven-Edit-1937-Lanyok-korsoval-es-tallal-Zomancfestek-keramia-jelzett-a-hatoldalan-~II2283110
2283110
10452
383
Beschreibung: Vén Edit (1937-): Lányok korsóval és tállal. Zománcfesték, kerámia, jelzett a hátoldalán, fa keretben, két "gyárilag" fúrt lyukkal 34x17 cm
: nagy_andras