Sylvia Faragó (?-): Cuento. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (5/10). Üvegezett fa keretben. 29x22 cm. A Németországban élő magyar származású grafikus munkái nagyon ritkán tűnnek fel a magyar műkereskedelemben!