10392. 383. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 000 HUF
0 HUF
Stettner Béla (1928-1984): Kikötő. Rézkarc, karton, jelzett és datált (Stettner Béla 966), sérült, ajándékozási sorokkal, 15,5×25 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras